opinia o instruktorze

Opinie

Kursant

Opinia

Agnieszka

Sądzę, że byłam dużym wyzwaniem dydaktycznym dla Pana Bogdana Kucy, który cierpliwie wytrwał moje narzekanie i brak wiary w siebie. Dzięki otrzymanym wskazówkom, i bardzo przyjemnej atmosferze na jazdach, zdałam egzamin za pierwszym razem choć na początku wydawało mi się to niemożliwe. Chyba nie mogłam trafić na lepszego instruktora 🙂

Adam

Wspaniała szkoła jazdy! Jeździłem z instruktorem Bogdanem, który jest wspaniałym człowiekiem i prawdziwym profesjinalistą z dobrym podejściem do kursanta. Dzięki niemu szybko i bez problemu nauczyłem się jeździć.

Ania

Serdecznie polecam ośrodek Albar. Plusem jest lokalizacja w centrum oraz fachowcy jacy tam pracują. Moim instruktorem był Pan Bogdan, czapki z głów dla tego Pana, bo urodzonym kierowcą nie jestem i robienie prawka to był dla mnie nie lada wysiłek. Ale udało się, spełniłam swoje marzenie i dziś jeżdżę;) Lekcje z panem Bogdanem to nie tylko dawka wiedzy otrzymanej od doświadczonego kierowcy i nauczyciela, ale również dawka dobrego humoru. Przed kursem obawiałam się, że instruktor będzie krzyczał. Pan Bogdan nigdy nie podniósł na mnie głosu, zawsze był wyrozumiały. Tak więc mam tera z i prawko i miłe wspomnienia.

Pozdrawiam serdecznie,
Ania Węglarz